Gartraukis MPM 60-OW-01 цена
Gartraukis MPM 60-OW-01 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-16 14:21
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5903151020871 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 62kwh |
| Energijos klasė | d |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 x 3 w led |
| Aukštis | 20.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 26.6cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 mmmm |
| Svoris | 4.4kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Показать больше | |























