Šaldytuvas MPM 112-CJ-16 цена
Šaldytuvas MPM 112-CJ-16 цена
MPM 112-CJ-16/AA fridge-freezer Freestanding 82 L Grey |
|
166.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
166.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM MPM 112-CJ-16/ AA šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.93 eur/mėn |
|
169.29 €
|
B магазин rde.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 19:46
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151010094 |
| Gamintojo kodas | mpm-112-cj-16/aa |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 135kwh |
| Bendra talpa | 81l |
| Šaldytuvo talpa | 70l |
| Šaldiklio talpa | 11l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 22kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |







































