Motorola Moto G86 Power 256GB цена
Motorola Moto G86 Power 256GB цена
Motorola Moto G86 Power 5G, 12GB, 256GB, rožinis - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Mobilusis telefonas Motorola Moto G86 Power 5G, 256 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
269.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Telefonas Išmanusis telefonas - MOTOROLA - Moto G86 5G - 6,67" AMOLED - 8 GB RAM..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
335.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Telefonas Motorola Moto G86 5G 12GB/256GB Pantone Golden CypressIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
246.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
246.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Motorola moto g86 power 5G 16,9 cm (6.67") Dviguba SIM jungtis Android 15 C tipo..больше |
|
246.35 €
|
B магазин percte.eu |
Mobilus telefonas Motorola Moto G86 Power 5G 12GB 256GB blueбольше |
|
248.00 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
Motorola Moto G86 Power 5G, 12GB, 256GB, rožinis - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Motorola Moto G86 Power 12/ 256GB Chrysanthemum mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.28 eur/mėn больше |
|
253.67 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
253.67 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Telefonas Motorola Moto G86 5G 12GB/256GB Pantone ChrysanthemumNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
258.25 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
258.25 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Motorola Moto G86 5G Power 12/256 GB smartphone in Pantone Golden Cypress (green)больше |
|
269.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
269.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Motorola Moto G86 Power 5G, 256 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
269.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Motorola Moto G86 Power 5G, 256 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
269.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Pantone Spellbound (mėlynas) smartphoneбольше |
|
272.12 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
272.12 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Pantone Spellbound (blue) smartphone | PB8X0..больше |
|
304.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Blue (PB8X0032PL) | PB8X0032PL | 840493600093 |
|
304.55 €
|
B магазин multo.eu |
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Spellbound (Dark Blue) | PB8X0032PL | 840493.. |
|
312.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Pantone Spellbound (mėlyna) išmanusis telefo..больше |
|
315.07 €
|
B магазин doberman.lt |
Telefonas Išmanusis telefonas - MOTOROLA - Moto G86 5G - 6,67" AMOLED - 8 GB RAM..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
335.00 €
|
B магазин pigu.lt |
MOTOROLA G86 POWER SPELLBOUND 12/256GB | PB8X0053SE |
|
352.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
352.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Smartphone Motorola Moto G86 Power 5G 12GB/256GB Golden Cypress Green (6720 mAh,..больше |
|
354.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
354.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
MOTOROLA G86 POWER SPELLBOUND 12/256GB |
|
360.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
360.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 22:21
! Сообщить об ошибке| Марка | Motorola |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 0840493600123 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 2712 x 1220 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Procesoriaus dažnis | 2x2.6 ghz + 6x2.0 ghzghz |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc (uses shared sim slot) |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li‑po) |
| Baterijos talpa | 5200mah |
| Papildomos funkcijos | pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Jungties tipas | usb‑c, otg |
| Aukštis | 161.3mm |
| Plotis | 74.8mm |
| Gylis | 8.7mm |
| Svoris | 198g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas, instrukcija, adata |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Показать больше | |









































