Modecom MC-839 цена
Modecom MC-839 цена
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-839 Sword, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.29 € |
|
17.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
VOLCANO MC-839 SWORD |
|
14.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
14.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom Volcano MC-829 Sword Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
14.81 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
14.81 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
MODECOM VOLCANO MC-839 SWORD žaidimų ausinės su mikrofonuVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
15.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Modecom VOLCANO MC-839 SWORD Headset Head-band 3.5 mm connector Blackбольше |
|
15.36 €
|
B магазин baitukas.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-839 Sword, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.29 € |
|
17.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-839 Sword, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.29 € |
|
17.08 €*
|
B магазин 1a.lt |
Žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-839 Sword, LED, Juodos |
|
17.08 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
17.08 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MODECOM VOLCANO MC-839 SWORD |
|
17.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
17.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Modecom Volcano MC-839 Sword S-MC-839-SWORD |
|
18.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
18.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 14:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901885248769 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 42db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | garsumo reguliavimo mygtukas ant laido; jungtis: 2 x 3,5 mm; apšvietimas: raudonas led; kabelio ilgis: 2,2 m |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 340g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |


































