MaxCom Fit FW35 цена
MaxCom Fit FW35 цена
Išmanusis laikrodis MaxCom Fit FW35 Aurum Rose GoldKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.81 € |
|
24.65 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 00:11
! Сообщить об ошибке| Марка | MAXCOM |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 5908235976044 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.04 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Baterijos talpa | 170mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 240val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | Žingsniamatis, Širdies ritmo matuoklis |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Ilgis | 26cm |
| Plotis | 2.3cm |
| Aukštis | 1.1cm |
| Kita informacija | Širdies ritmo matuoklis, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, ios ir android palaikymas |
| Svoris | 46g |
| Jungtys | bluetooth |
| Показать больше | |




















