Marvo HG9052 цена
Marvo HG9052 цена
Marvo HG9052 Black/ Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
40.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
40.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
"marvo hg9052", ausinės su mikrofonu, garsumo reguliatorius, juodos spalvos, 7.1..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.0 € |
|
41.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Marvo HG9052 laidinės ausinės | USB |
|
43.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
43.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:32
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391920770 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz – 20khzhz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas; tvirtas aliuminio rėmas; nuimamas triukšmą slopinantis mikrofonas; lengvas usb garsumo valdymas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 200g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Показать больше | |
























