Marvo HG8936 цена
Marvo HG8936 цена
Ausinės Marvo HG8936 Rožinė (QMMWM36EGA00) |
|
15.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
15.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Marvo HG8936 Pink ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.89 €
|
B магазин rde.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 17:31
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391904626 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 128mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 295g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Priedai | adapteris |
| Показать больше | |
















