Marvo HG8921 цена
Marvo HG8921 цена
Laidinės žaidimų ausinės Marvo HG8921, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.49 € |
|
15.81 €*
|
B магазин senukai.lt |
Marvo HG8921 RGBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.89 € |
|
15.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
MARVO HG9821 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | JuodaVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
15.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Ausinės Marvo HG8921 RGB BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
15.57 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
15.57 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo HG8921, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.49 € |
|
15.81 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Marvo HG8921, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.49 € |
|
15.81 €*
|
B магазин 1a.lt |
Marvo HG8921 RGBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.89 € |
|
15.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
MARVO HG9821 RGB Laidinės žaidimų ausinės | USB | Juoda |
|
15.81 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
15.81 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Marvo HG9821 RGB Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
16.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Marvo HG8921 RGB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
16.35 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
16.35 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 02:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391930267 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; ant ausinės esantis garsumo valdiklis; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 234g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |

















