Marshall Major V цена
Marshall Major V цена
Marshall Major V BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.0 € больше |
|
89.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major V, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160 € больше |
|
139.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
139.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Major V, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
149.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Marshall Major V Cream - BT headphonesбольше |
|
79.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
79.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major V BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
82.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
82.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major V | Tamsiai mėlynos spalvosбольше |
|
82.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
82.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Marshall Major V kreminės spalvos bevielės Bluetooth ausinės | Tvirtas ir sulank.. |
|
83.79 €
|
B магазин skytech.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major V On-Ear Bluetooth tamsiai mėlynosбольше |
|
86.21 €
|
B магазин marsietis.lt |
Marshall Major V Midnight Blue - BT ausinėsIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
86.27 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
86.27 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marshall Major V BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.0 € больше |
|
89.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major V On-Ear Bluetooth juodosбольше |
|
89.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
89.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
Marshall Major V Bluetooth Black |
|
89.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
89.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Major V - Black |
|
90.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
90.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Marshall Major V BT black |
|
95.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
95.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major V On-Ear Bluetooth juodosYra sandėlyje. больше |
|
95.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
95.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marshall Major V Bluetooth Blackбольше |
|
97.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
97.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Marshall Major V - Black 7340055401104 |
|
99.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
99.12 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major V On-Ear Bluetooth juodosбольше |
|
99.99 €
|
B магазин mobiluspasaulis.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major V, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160 € больше |
|
102.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
102.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major V | Kreminės spalvosбольше |
|
109.38 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
109.38 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major V, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160 € больше |
|
139.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
139.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Major V BT Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.83 eur/mėn больше |
|
149.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
149.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Marshall Major V, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
149.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:48
! Сообщить об ошибке| Марка | MARSHALL |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 7340055401104 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | tvirta ir sulankstoma konstrukcija; pritaikomas m mygtukas; belaidis įkrovimas; Įkrovimo laikas: iki 3 val.; marshall firminis garsas |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 100val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m, usb-c charge cable |
| Показать больше | |

































































