Marshall Major IV Bluetooth цена
Marshall Major IV Bluetooth цена
Marshall Major IVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.95 € больше |
|
65.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € больше |
|
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marshall Major IV, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
129.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Marshall Major IVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.95 € больше |
|
65.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Marshall Major IV Bluetooth, Juodos spalvosбольше |
|
68.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
68.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € больше |
|
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.9 € больше |
|
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
69.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major IV BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.90 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
69.90 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
|
69.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
69.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
[Grąžinta prekė] Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
После возврата
|
70.99 €
|
B магазин mobas.lt |
[Grąžinta prekė] Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosбольше |
После возврата
|
70.99 €
|
B магазин mobiluspasaulis.lt |
Juodos belaidės ausinės "Marshall Major IV On-Ear Bluetooth"больше |
|
71.99 €
|
B магазин priedaimobiliems.lt |
Belaidės ausinės Marshall Major IV On-Ear Bluetooth juodosYra sandėlyje. больше |
|
72.57 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
72.57 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Marshall Major IV Brązoweбольше |
|
76.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
76.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Marshall Major IV - Black |
|
76.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
76.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Ausinės Marshall Major IV BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
86.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Marshall Major IV BT Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.17 eur/mėn |
|
109.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
109.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Marshall Major IV, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
129.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:17
! Сообщить об ошибке| Марка | MARSHALL |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 7340055379458 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | belaidis įkrovimas (qi); Įkrovimo laikas: iki 3 val.; spartusis įkrovimas (15 min ≈ 15 val.); lankelis: reguliuojamas; Įjungimo/išjungimo ir valdymo mygtukas; sulankstomas dizainas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp, hsp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 80val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 165g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | usb-c charge cable, laidas audio 1.2 m, vartotojo vadovas |
| Показать больше | |




































































