Marshall Acton III цена
Marshall Acton III цена
Belaidė kolonėlė Marshall Acton III, juoda sp., 30 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
217.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kolonėlė MARSHALL Acton III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
220.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Acton III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Garso kolonėlė Marshall Acton III Bluetooth Kreminės spalvosбольше |
|
212.28 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
212.28 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Belaidė kolonėlė Marshall Acton III, juoda sp., 30 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
217.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidė kolonėlė Marshall Acton III, juoda sp., 30 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
217.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kolonėlė MARSHALL Acton III, juodaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
220.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Marshall Headphones Marshall Acton III Bluetooth speaker, Midnight Blue (1008130)больше |
|
235.46 €
|
B магазин smartech.ee |
Marshall Acton III Bluetooth Garsiakalbis JuodasTurime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. |
|
239.00 €
|
B магазин kinect.lt |
Marshall Acton III Bluetooth Black Belaidė kolonėlė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.83 eur/mėn больше |
|
269.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
269.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Marshall Acton III Brązowy |
|
291.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
291.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Marshall Acton III, juoda - Belaidė kolonėlėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Marshall |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 7340055384940 |
| Gamintojo kodas | 1006004 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 60w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | 30 |
| Atkuriamų dažnių juosta | 45 - 20000hz |
| Varža | -Ω |
| Matmenys | 26 x 17 x 15cm |
| Svoris | 2.85kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garso kolonėlė, ac adapteris |
| Jungties tipas | bluetooth, 3.5mm jack |
| Bluetooth | + |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | nėraval. |
| Korpusas | abs |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | - |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | - |
| Akustikos tipas | 2.1 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Показать больше | |













































