Mars Gaming MSBXW цена
Mars Gaming MSBXW цена
MARS GAMING MSBXW Soundbar Bluetooth / AUX / RGB |
|
28.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
28.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Mars Gaming MSBX RGB Soundbar Speaker (White) |
|
46.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
46.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 15:49
! Сообщить об ошибке| Марка | MARS GAMING |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 4711099470167 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | usb lizdas, 3.5mm mini jack |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 10w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 40hz-20khzhz |
| Varža | 4Ω |
| Svoris | 0.750kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | garsiakalbis |
| Jungties tipas | usb |
| Bluetooth | + |
| Korpusas | abs |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Savybės | bluetooth, nuotolinis valdymas |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |





















