Mars Gaming MSBX цена
Mars Gaming MSBX цена
Belaidė kolonėlė Mars Gaming MSBX, juoda sp., 10 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € |
|
31.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
MARS GAMING MSBXW Soundbar Bluetooth / AUX / RGB |
|
28.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
28.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Belaidė kolonėlė Mars Gaming MSBX, juoda sp., 10 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € |
|
31.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidė kolonėlė Mars Gaming MSBX, juoda sp., 10 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € |
|
31.19 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mars Gaming MSBX Black namų kino sistema10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
31.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
31.19 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Mars Gaming MSBX Bluetooth 5.0 Soundbar with RGB / AUX / 10WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
31.19 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
31.19 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Mars Gaming MSBX Bluetooth 5.0 Soundbar with RGB / AUX / 10WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
32.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
32.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Mars Gaming MSBX Soundbar, Black MSBX |
|
32.75 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
32.75 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Kompiuterio kolonėlės Garso juosta Mars Gaming MSBX |
|
36.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
36.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Mars Gaming Mars Gaming MSBX garso sistemos (soundbar) kolonėlė Juoda 10 W |
|
39.93 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
39.93 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Mars Gaming MSBX RGB Soundbar Speaker (Black) |
|
45.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
45.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:13
! Сообщить об ошибке| Марка | MARS GAMING |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 4711099470150 |
| Gamintojo kodas | msb-xt |
| Tipas | garsiakalbis |
| Maitinimo šaltinis | usb lizdas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 20w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 16 - 20000hz |
| Varža | 4Ω |
| Matmenys | 20.5 x 8 x 7.4cm |
| Svoris | 0.5kg |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija, garso kolonėlė |
| Jungties tipas | aux, micro sd, bluetooth, 3.5 mm |
| Bluetooth | 5.3 |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | 8val. |
| Korpusas | aliuminis, abs |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 16 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 20000 |
| Priekinės kolonėlės | 4 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, aux, avrcp, bluetooth a2dp, hfp |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Savybės | nuotolinis valdymas, led apšvietimas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

























