Manta WH128 цена
Manta WH128 цена
Pusiau automatinė skalbimo mašina Manta WH128 |
|
106.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
106.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 12:52
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5907377863083 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 2.8kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 52cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 37cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | - |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Garų funkcija | - |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |
























