Monitorius LG UltraGear 32GS95UV-B цена
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Monitorius LG UltraGear | 32GS95UV-B | 32 in | UHD 3840 x 2160 at 240 Hz | 1300 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
B магазин pigu.lt |
LG 32GS95UV-B kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultr.. |
B магазин percte.eu |
LG UltraGear 32GS95UV-B 31.5" OLED 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 90.00 eur/mėn |
B магазин rde.lt |
Žaidimų monitorius LG UltraGear 32" Dual-Mode OLED 4K, su garsiakalbiais |
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
B магазин pigu.lt |
Monitor OLED 32/32GS95UV-B LG |
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
! Сообщить об ошибке| Марка | LG |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8806096269695 |
| Įstrižainė | 32" |