Monitorius IIyama Prolite XUB2395WSU цена
Monitorius IIyama Prolite XUB2395WSU цена
iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 computer monitor 57.1 cm (22.5) 1920 x 1200 pixels .. |
|
145.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
145.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 kompiuterio monitorius 57,1 cm (22.5") 1920 x 1200 .. |
|
145.66 €
|
B магазин senetic.lt |
Iiyama 57.1cm (22.5") XUB2395WSU-B5 16:9 HDMI+DP IPS Lift retailбольше |
|
149.01 €
|
B магазин smartech.ee |
Iiyama XUB2395WSU-B5, 22.5" XUB2395WSU-B5 |
|
153.93 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
153.93 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 22.5" IPS 16:10 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.73 eur/mėn |
|
154.39 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
154.39 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
"57,15cm/22,5" (1920x1200) Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 16:10 WUXGA 4ms VGA HDMI..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
154.40 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
154.40 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Monitorius Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5, IPS, WUXGA, 22.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.9 € |
|
168.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Monitorius Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5, IPS, WUXGA, 22.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.9 € |
|
168.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 computer monitor 57.1 cm (22.5") 1920 x 1200 pixels.. |
|
172.45 €
|
B магазин baitukas.lt |
iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 computer monitor 57.1 cm (22.5") 1920 x 1200 pixels.. |
|
176.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
176.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius IIYAMA XUB2395WSU-B5 22,5 colio ETE IPS 1920x1200 IPS 250cd/m2 4ms Ga.. |
|
189.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
189.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
57,2cm / 22,5" (1920x1200) iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 16:10 IPS 4ms 75Hz VGA H.. |
|
201.05 €
|
B магазин marsietis.lt |
Monitors iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 - 22.5" WUXGA (1920x1200) IPS, 4ms, Ergono.. |
|
227.00 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
227.00 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-03 06:47
! Сообщить об ошибке| Марка | IIYAMA |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4948570116386 |
| Įstrižainė | 22.5'' ~57cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp), d-sub, usb 2.0 |
| Kitos jungtys | išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 76hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 75 |
| Taško dydis | 0.254x0.248mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | yra |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas, naudojimo instrukcija |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 5.4kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock, nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 38.5 - 51.5cm |
| Plotis | 49.9cm |
| Gylis | 23cm |
| Palaikomos technologijos | hdcp, led backlight, eco rėžimas, osd, freesync |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |









































