Monitorius Iiyama ProLite TF2415MC-B2 цена
Monitorius Iiyama ProLite TF2415MC-B2 цена
iiyama LED Monitor ProLite TF2415MC-B2 - 23.8 |
|
534.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
534.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Iiyama ProLite TF2415MC-B2 23.8 VA 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 89.16 eur/mėn |
|
534.95 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
534.95 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
iiyama ProLite TF2415MC-B2 jutiklinis monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pik..больше |
|
534.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
534.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor IIYAMA ProLite TF2415MC-B2 23.8" Touchscreen |
|
550.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
550.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
iiyama ProLite TF2415MC-B2 kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pi.. |
|
557.60 €
|
B магазин senetic.lt |
IIYAMA 60.5cm (23,8") TF2415MC-B2 16:9 M-Touch HDMI+DP | TF2415MC-B2 | 494857.. |
|
583.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Iiyama TF2415MC-B2, 24" TF2415MC-B2 |
|
601.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
601.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
24" iiyama TF2415MC-B2: VA, FullHD, capacitive, 10P, 350cd/m2, VGA, DP, HDMI, če.. |
|
616.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitorius Iiyama ProLite TF2415MC-B2, VA, 75 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € |
|
657.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Iiyama ProLite TF2415MC-B2, VA, 75 Hz, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € |
|
657.50 €*
|
B магазин 1a.lt |
iiyama ProLite TF2415MC-B2 computer monitor |
|
684.24 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
684.24 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
iiyama ProLite TF2415MC-B2, Projected Capacitive, 10 TP, Full HD, black |
|
737.80 €
|
B магазин barkoduiranga.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:42
! Сообщить об ошибке| Марка | IIYAMA |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4948570116775 |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp), d-sub |
| Kitos jungtys | - |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | va |
| Ryškumas | 315cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 16ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | - |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.274mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Montavimo tipas | + |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, hdmi kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas, naudojimo instrukcija, pilot |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 5.8kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 34.7cm |
| Plotis | 57.5cm |
| Gylis | 4.2cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |











































