Monitorius Iiyama ProLite TF2215MC-B2 цена
Monitorius Iiyama ProLite TF2215MC-B2 цена
Monitorius Iiyama TF2215MC-B2, IPS, 75 Hz, 21.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
531.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
iiyama ProLite TF2215MC-B2 jutiklinis monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik..больше |
|
531.19 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
531.19 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Monitorius IIyama PLTF2215MC-B2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 666.06 € |
|
598.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 21.5" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.72 eur/mėn |
|
507.18 €
|
B магазин rde.lt |
iiyama ProLite TF2215MC-B2 computer monitor 54.6 cm (21.5) 1920 x 1080 pixels Fu.. |
|
507.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
507.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius Iiyama TF2215MC-B2, IPS, 75 Hz, 21.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
531.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Iiyama TF2215MC-B2, IPS, 75 Hz, 21.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
531.19 €*
|
B магазин 1a.lt |
iiyama ProLite TF2215MC-B2 jutiklinis monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pik..больше |
|
531.19 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
531.19 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
IIYAMA 54.6cm (21,5") TF2215MC-B2 16:9 M-Touch HDMI+DP | TF2215MC-B2 | 49485701.. |
|
531.30 €
|
B магазин enter24.eu |
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 21.5-inch (54.6 cm) Full HD LED touchscreen monitor, ..больше |
|
534.64 €
|
B магазин smartech.ee |
Monitor 22 TF2215MC-B2 capacitive 10point foam IPS DP HDMIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
538.89 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
538.89 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Iiyama TF2215MC-B2, 21.5", TOUCH TF2215MC-B2 |
|
545.50 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
545.50 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 computer monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels F.. |
|
552.78 €
|
B магазин baitukas.lt |
Monitor 22 TF2215MC-B2 capacitive 10point foam IPS DP HDMIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
565.83 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
565.83 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
iiyama ProLite TF2215MC-B2, 54.6cm (21.5''), Projected Capacitive, 10 TP, Full H.. |
|
579.58 €
|
B магазин senetic.lt |
„IIYAMA“ 54,6 cm (21,5 colio) TF2215MC-B2 16:9 M-Touch HDMI+DP monitorius |
|
588.62 €
|
B магазин marsietis.lt |
Monitorius IIyama PLTF2215MC-B2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 666.06 € |
|
598.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
iiyama ProLite TF2215MC-B2 computer monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels F.. |
|
635.52 €
|
B магазин fortakas.lt |
iiyama ProLite TF2215MC-B2, 54.6cm (21.5), Projected Capacitive, 10 TP, Full HD,.. |
|
704.52 €
|
B магазин barkoduiranga.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 17:35
! Сообщить об ошибке| Марка | IIYAMA |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4948570116768 |
| Gamintojo kodas | tf2215mc |
| Įstrižainė | 21.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), d-sub |
| Kitos jungtys | mini-jack |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 83hz |
| Reakcijos laikas | 14ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 75 hz x 82 khz |
| Taško dydis | 0.247mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Montavimo tipas | + |
| Kita informacija | hdcp; osd lock; anti-fingerprint; glove touch mode; ip65 (priekinė dalis); 90% šviesos pralaidumas; montavimo režimai: landscape/portrait/face up |
| Matmenys | 520 x 42.5 x 315 mm |
| Svoris | 4.4kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 4.25cm |
| Palaikomos technologijos | hdcp, led backlight, full hd, plug & play, osd |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |



























































