Hyundai L 5100S цена
Hyundai L 5100S цена
Benzininė vejapjovė Hyundai L 5100S |
|
425.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
425.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-07 23:37
! Сообщить об ошибке| Марка | HYUNDAI |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 764017434090 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 3800w |
| Galia | 5.17ag |
| Darbinis tūris | 173cm³ |
| Pjovimo plotis | 51cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 70l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | nerūdijančio plieno |
| Svoris | 39.1kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1200m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |






















