HyperX Pulsefire Haste 2 Mini цена
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini цена
Belaidė žaidimų pelė HP Pulsefire Haste 2 Mini, bluetooth / usb / 2.4ghz, juoda ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.9 € больше |
|
69.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini, black - Wireless MouseKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € больше |
|
72.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - Wireless Gaming Mouse (White)больше |
|
66.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
66.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Hewlett Packard (HP) HP HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless Juodas Pelė žaidi..больше |
|
66.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
66.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Belaidė žaidimų pelė HP Pulsefire Haste 2 Mini, bluetooth / usb / 2.4ghz, juoda ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.9 € больше |
|
69.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidė žaidimų pelė HP Pulsefire Haste 2 Mini, bluetooth / usb / 2.4ghz, juoda ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.9 € больше |
|
69.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini kompiuterinė pelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.14 eur/mėn больше |
|
72.86 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
72.86 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini, black - Wireless MouseKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € больше |
|
72.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
HP HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - Wireless Gaming Mouse (White)больше |
|
77.58 €
|
B магазин smartech.ee |
Hyperx MOUSE USB OPTICAL HYPERX PF/HAS2 MINIWL WHT 7D389AA HYPERXбольше |
|
80.00 €
|
B магазин baitukas.lt |
HP HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - Mouse - opticalбольше |
|
84.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
84.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
HyperX Pulsefire Haste 2 mini - belaidė žaidimų pelė - HyperX 26K 26000 DPI 59g ..больше |
|
90.75 €
|
B магазин senetic.lt |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini, White 7D389AAбольше |
|
97.81 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
97.81 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
HP Poly HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless Gaming Mouseбольше |
|
108.76 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
108.76 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL HYPERX PF/HAS2 MINIWL WHT 7D389AA HYPERX |
|
109.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
109.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL HYPERX PF/HAS2 MINIWL WHT 7D389AA HYPERX |
|
110.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
110.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Pelė HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Gaming Mouse WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
110.81 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
110.81 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Belaidė optinė pelė HyperX Pulsefire Haste 2 Mini balta |
|
114.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
114.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL HYPERX PF/HAS2 MINIWL WHT 7D389AA HYPERX 7D389AA | 197192120224 |
|
115.00 €
|
B магазин elektrika.lv |
Pelė HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Gaming Mouse WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
117.46 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
117.46 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:09
! Сообщить об ошибке| Марка | HYPERX |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 197192120217 |
| Pelės tipas | Žaidimų pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Raiška | 26000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams, darbui, universalus, gaming |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Svoris | 59g |
| Pakuotės turinys | laidas, pelė, usb imtuvas |
| Palaikomos technologijos | plug & play, bluetooth, usb: 2.0 (2.4g) |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, Įkraunamas 500 mah akumuliatorius |
| Показать больше | |












































