HyperX Cloud Mini Wireless цена
HyperX Cloud Mini Wireless цена
Belaidės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud Mini Wireless 7G8F2AA, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.99 € больше |
|
34.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės – HyperX Cloud Mini – kompiuteriui ir konsolei – juodos.. |
|
43.09 €
|
B магазин pigu.lt |
Headset Cloud Mini Gaming - 7G8F1AAбольше |
|
19.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
19.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kingston Cloud Mini Wireless Black 7G8F1AAбольше |
|
22.00 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
22.00 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Wireless, White |
|
25.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
25.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės HyperX Cloud mini, baltosPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
26.56 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
26.56 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės HP HyperX Cloud Mini (7G8F1AA), Juodos ir raudonos spal..больше |
|
26.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
26.56 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės HyperX Cloud mini, baltosIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
27.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
27.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Wireless Belaidės Žaidimų Ausinės | White |
|
29.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
29.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės HyperX Cloud mini, baltosбольше |
|
31.67 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
31.67 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud Mini Wireless 7G8F2AA, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.99 € больше |
|
34.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės vaikams HyperX Cloud mini 7G8F1AA, juodos/raudonosKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.99 € больше |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Wireless Black/ Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
34.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
34.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini belaidės ausinės su mikrofonu, juodos-raudonosбольше |
|
36.37 €
|
B магазин senetic.lt |
HyperX Cloud Mini Wireless Wired Headset Whiteбольше |
|
37.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
37.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
HyperX Hewlett Packard (HP) HP HyperX Cloud Mini Belaidės WHT Ausinėsбольше |
|
41.09 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
41.09 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Belaidės žaidimų ausinės – HyperX Cloud Mini – kompiuteriui ir konsolei – juodos.. |
|
43.09 €
|
B магазин pigu.lt |
HEADSET HYPERXCLOUD MINI WIRELESS WHTбольше |
|
45.83 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
45.83 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
HyperX Cloud Mini Headset schwarz, wireless |
|
50.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
50.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wrless WHT HeadsetKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
51.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
51.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wrless WHT Headset | 7G8F2AA |
|
51.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
51.85 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini Wrless WHT Headset |
|
53.34 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
53.34 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
HP HyperX Cloud Mini belaidės BALTOS ausinės |
|
56.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
56.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:16
! Сообщить об ошибке| Марка | HYPERX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0197192347997 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | vaikams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 20m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 132g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |





































