Siuvimo mašina Husqvarna Viking E 10 цена
Siuvimo mašina Husqvarna Viking E 10 цена
Husqvarna Viking H|Class E10 Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.42 eur/mėn |
|
164.49 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
164.49 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
Husqvarna Viking siuvimo mašina H klasė E10 |
|
274.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
274.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 04:58
! Сообщить об ошибке| Марка | HUSQVARNA |
| Категория | Швейные машины |
| Продукт код | 7393033078713 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 7.4kg |
| Siuvimo programų skaičius | 21 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 850 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | 4 |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | 5 |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | - |
| Vertikali šaudyklė | + |
| Horizontali šaudyklė | - |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | adatų komplektas, atsuktuvas, ritės |
| Показать больше | |

































