Huawei Watch GT Active цена
Huawei Watch GT Active цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 06:10
! Сообщить об ошибке| Марка | HUAWEI |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6901443285273 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.39 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 420mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sms ir skambučių pranešimai , akselerometras, Širdies ritmo jutiklis, kompasas, fizinio aktyvumo stebėjimas, barometras, giroskopo jutiklis |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 14 - 21 |
| Ilgis | 4.65cm |
| Plotis | 4.65cm |
| Aukštis | 1.06cm |
| Svoris | 0.046g |
| Jungtys | magnetinis įkrovimas |
| Показать больше | |

















