Huawei P50 Pro цена
Huawei P50 Pro цена
Huawei P50 Pro Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė)больше |
Экспо
|
479.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941487241392 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.6 |
| Ekrano raiška | 1228 x 2700 |
| Pagrindinė kamera | 64 + 50 + 40 + 13mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 1080p@960fps |
| Procesoriaus tipas | 8 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | nm (nano memory) |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4360mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | emui |
| Versija | 12 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | huawei p50 pro |
| Aukštis | 158.8mm |
| Plotis | 72.8mm |
| Gylis | 8.5mm |
| Svoris | 195g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas |
| Kita informacija | dual sim |
| Gamintojo spalva | cocoa gold |
| Показать больше | |

















































Vilija
2024-04-15 11:58:17
Paskutinis problema pirkti programėles no google.o tokia kaina.baisu.už pinigus nėra normalių programėlių parsisiusti.kurios veiktų Lt.Tad dėl kameros neapsimoka pirkti.Jis tik beliko pasiskambinti man.Tad nepataria pirkti.Tad kam prekiauja.kad jie problematiškas.Tad ..
Gediminas J.
2021-09-06 10:04:28
Profesionaliam fotoaparatui prilygstančios kameros su dideliais sensoriais. Vėl naudojamos monochrominės kameros suteikiančios daugiau jautrumo.