Šaldytuvas Gorenje NRR9185EAXLWD цена
Šaldytuvas Gorenje NRR9185EAXLWD цена
Gorenje NRR9185EAXLWD šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 129.98 eur/mėn |
|
779.89 €
|
B магазин rde.lt |
Gorenje NRR9185EAXLWD |
|
779.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
779.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
NRR9185EAXLWD, Side-by-Side edelstahl, ConvertActive |
|
933.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
933.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 17:57
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 3838782684425 |
| Gamintojo kodas | nrr9185eaxlwd |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 318kwh |
| Bendra talpa | 547l |
| Šaldytuvo talpa | 355l |
| Šaldiklio talpa | 192l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 91.5cm |
| Aukštis | 178.6cm |
| Gylis | 67cm |
| Svoris | 86kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 8 |
| Palaikomos technologijos | multi flow, no frost, ecomode |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




































