Viryklė Gorenje GKS6C70XJ цена
Viryklė Gorenje GKS6C70XJ цена
Viryklė GORENJE GKS6C70XJ |
|
428.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
428.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gas-electric cooker GKS6C70XJ |
|
472.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
472.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 08:43
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 3838782622755 |
| Gamintojo kodas | gks6c70xj |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | dujinės |
| Galia | 3300w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 41.8kg |
| Paviršius | metalas |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |































