Šaldiklis Goddess FSC085TW9E цена
Šaldiklis Goddess FSC085TW9E цена
Goddess FSC085TW9EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.0 € |
|
198.19 €*
|
B магазин pigu.lt |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
213.92 €
|
B магазин complius.lt |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
217.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
217.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
217.03 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
219.07 €
|
B магазин smartech.ee |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
220.66 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
220.66 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Goddess Zamrażarka Goddess Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency.. |
|
233.13 €
|
B магазин percte.eu |
Šaldiklis Goddess Freezer GODFSC085TW9E Energy efficiency class E Upright F..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
234.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Goddess | Freezer | GODFSC085TW9E | Energy efficiency class E | Upright | Free s.. |
|
248.52 €
|
B магазин baitera.lt |
85 cm laisvai pastatomas šaldiklis Goddess FSC085TW9E |
|
249.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
249.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 01:59
! Сообщить об ошибке| Марка | GODDESS |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590393326907 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fsc085tw9e |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 85l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 33kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 4 permatomi stalčiai; temperatūros reguliavimas; reguliuojamo aukščio kojos; galimybė pakeisti durų atidarymo pusę |
| Показать больше | |





































