Gembird MUS-4B-06-BS цена
Gembird MUS-4B-06-BS цена
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver |
|
3.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
3.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/SilverKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
3.38 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
3.38 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Gembird MUS-4B-06-BS Juodas/ Sidabrinis kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
3.59 €
|
B магазин rde.lt |
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver |
|
3.68 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
MOUSE USB OPTICAL BLACK/SILVER/MUS-4B-06-BS GEMBIRD |
|
3.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
3.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gembird pelė MUS-4B-06-BS, 4 mygtukai, 1200 DPI, USB Type-A, optinė, maitinimo l.. |
|
5.00 €
|
B магазин inserv.lt |
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver |
|
6.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
6.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kompiuterio laidinė pelė Gembird MUS-4B-06-BS, sidabro sp./juoda sp. |
|
6.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
6.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Kompiuterio laidinė pelė Gembird MUS-4B-06-BS, sidabro sp./juoda sp. |
|
6.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
6.49 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Pelė Gembird Optical USB mouse MUS-4B-06-BS Optical mouse Black/Silver |
|
6.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gembird MUS-4B-06-BS MUS-4B-06-BS |
|
7.23 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
7.23 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver |
|
7.34 €
|
B магазин baitukas.lt |
Gembird | Optical USB mouse | MUS-4B-06-BS | Optical mouse | Black/Silver |
|
7.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
7.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gembird Optical USB mouse MUS-4B-06-BS Black/Silver |
|
7.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
7.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MOUSE USB OPTICAL BLACK/SILVER/MUS-4B-06-BS GEMBIRDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.72 € |
|
8.77 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 12:22
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 8716309122207 |
| Pelės tipas | optinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 4 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Raiška | 800 - 1600dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | 1.35m |
| Matmenys | 99 x 65 x 37 mmmm |
| Svoris | 71g |
| Pakuotės turinys | usb imtuvas |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Показать больше | |




















































