Garmin Vivofit Junior 2 цена
Garmin Vivofit Junior 2 цена
Garmin vivofit jr. 2 Disney princesės rožinis dirželis |
|
30.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
30.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Garmin Vivofit Jr. 2 Disney Princess (reguliuojamas) 010-01909-14 išmanusis laik..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
52.49 €
|
B магазин rde.lt |
Garmin vivofit jr. 2 Disney Prinzessinnen Fitnesstracker Kids |
|
57.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
57.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 18:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Garmin |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 0753759238414 |
| Tipas | išmanioji apyrankė |
| Ekrano dydis (coliais) | - |
| Ekrano tipas | mip |
| Ekrano raiška | 88 x 88 |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | android 4.4 +, ios 9+ |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, aktyvumo priminimai, Žingsniamatis, akselerometras, garsinis signalas, tikslų nustatymas |
| Pulsometras (HR) | - |
| Riešo apimtis | 14.7cm |
| Ilgis (cm) | 1.1cm |
| Plotis | 1.1cm |
| Svoris | 17.5g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |



















































