Spausdintuvas Fujifilm Instax Link Wide цена
Spausdintuvas Fujifilm Instax Link Wide цена
Fujifilm Instax Link WideTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
123.91 €
|
B магазин pigu.lt |
Nešiojamas spausdintuvas Fujifilm Instax Wide Link Wide, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € больше |
|
143.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
PRINTER INSTAX WIDE LINK/GRAY FUJIFILMбольше |
|
106.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
106.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fujifilm Instax Link WideTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
123.91 €
|
B магазин pigu.lt |
Fujifilm Spausdintuvas instax WIDE Link (MOCHA GRAY)больше |
|
128.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
128.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fujifilm Instax Link Wide (Mocha Gray)больше |
|
128.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
128.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Nuotraukų spausdintuvas - Fujifilm Instax WIDE Link Ash Whiteбольше |
|
138.00 €
|
B магазин momentfoto.lt |
PRINTER INSTAX WIDE LINK/GRAY FUJIFILMбольше |
|
138.07 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
138.07 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
PRINTER INSTAX WIDE LINK/GRAY FUJIFILM | PRINTERINSTAXWIDEGRAYбольше |
|
138.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
138.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Fujifilm Instax Link Wide M Gray 16719586больше |
|
141.03 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
141.03 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Nešiojamas spausdintuvas Fujifilm Instax Wide Link Wide, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € больше |
|
143.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas spausdintuvas Fujifilm Instax Wide Link Wide, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € больше |
|
143.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
PRINTER INSTAX WIDE LINK/GRAY FUJIFILMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
144.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
144.94 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Spausdintuvas Fujifilm Instax Link Wide,mocha grayLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
149.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
PRINTER INSTAX WIDE LINK/GRAY FUJIFILMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
152.19 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
152.19 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Fujifilm momentinė kamera PRINTERINSTAXWIDEGRAY, pilka, ličio jonų įkraunama bat..больше |
|
156.90 €
|
B магазин inserv.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 16:43
! Сообщить об ошибке| Марка | FUJIFILM |
| Категория | Принтеры |
| Продукт код | 4547410455649 |
| Gamintojo kodas | 16719586 |
| Tipas | mini spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 62 x 99 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 86 x 108 mm |
| Spausdinimo medžiagos | fujifilm instax wide fotolapeliai |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | -ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | -ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | -sek. |
| Spausdinimo raiška | 318dpi |
| Standartinė padavimo talpa | -lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | -lapai(-ų) |
| Resursas | -psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | - |
| Faksas | - |
| Fakso atmintinė | -psl. |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Galia | -w |
| Standartinė atmintis | -mb |
| Matmenys | 13.9×12.75×3.37cm |
| Svoris | 0.34kg |
| Pakuotės svoris | -kg |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| WiFi | - |
| Reikalavimai įrangai | android: 4.4 ir naujesnė versija, ios: 8.0 ir naujesnė versija |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Triukšmo lygis | -db |
| Ekranas | - |
| Darbas tinkle | - |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |





























































