Kavos aparatas First 5453 цена
Kavos aparatas First 5453 цена
Kavos virimo aparatas First 5453-4больше |
|
18.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
18.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kavos virimo aparatas First 5453-4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
18.07 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
18.07 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Kavos virimo aparatas First 5453-4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
18.97 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
18.97 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-18 03:42
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST AUSTRIA |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 9003898545340 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 450w |
| Aukštis | 19.5cm |
| Plotis | 16cm |
| Gylis | 14cm |
| Svoris | 0.82kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 0.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | 2 |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Kita informacija | keičiamas filtras; vandens lygio matuoklis: ne; komplekte – 2 keramikiniai puodeliai; laido ilgis 75 cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |






















