Viryklė First 5096-2 цена
Viryklė First 5096-2 цена
Kaitlentė infrared 2 dalių FIRST 5096-2 |
|
49.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
49.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 07:58
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 9003898509625 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 2500W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 29cm |
| Svoris | -kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | Ne |
| Garsinis signalas | Ne |
| Užvirimo jutiklis | Ne |
| Kepimo jutiklis | Ne |
| Puodo atpažinimo funkcija | Ne |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | Ne |
| Показать больше | |
















