Fieldmann FZR 2021-E цена
Fieldmann FZR 2021-E цена
Fieldmann III PRIEDAS 1200W |
|
99.60 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
99.60 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2021-E, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.9 € |
|
99.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2021-E, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.9 € |
|
99.70 €*
|
B магазин 1a.lt |
Elektrinė vejapjovė Fieldmann FZR 2021-EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
99.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 13:09
! Сообщить об ошибке| Марка | FIELDMANN |
| Категория | Электрические газонокосилки |
| Продукт код | 8590669207572 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | 1200w |
| Galia | 1.6ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 32cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 56mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 7.2kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 450m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |






















