Einhell GC-EM 1032 цена
Einhell GC-EM 1032 цена
Elektrinė vejapjovė Einhell GC-EM 1032Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.0 € |
|
68.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė vejapjovė Einhell GC-EM 1032, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Einhell GC-EM 1032 Elektro Rasenmäher 1000 W Schnittbreite (max.) 32 cm (3400257)больше |
|
64.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
64.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell GC-EM 1032 Stumiama vejapjovė AC Juoda, RaudonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
64.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
64.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Vejapjovė Einhell GC-EM 1032; 1000 W; elektrinė |
|
64.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
64.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Einhell GC-EM 1032 Stumiama vejapjovė AC Juoda, RaudonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
68.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
68.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Elektrinė vejapjovė Einhell GC-EM 1032Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.0 € |
|
68.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
Einhell GC-EM 1032 Walk behind lawn mower AC Black, Red |
|
81.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
81.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Elektrinė vejapjovė Einhell GC-EM 1032, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė vejapjovė Einhell GC-EM 1032, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
88.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Einhell GC-EM 1032 Stumiama vejapjovė AC Juoda, Raudona |
|
90.76 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
90.76 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Vejapjovė Einhell GC-EM 1032; 1000 W; elektrinė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
115.28 €
|
B магазин irankiai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:59
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Электрические газонокосилки |
| Продукт код | 4006825646498 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | 1000w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 32cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 9.2kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 300m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |





























