Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT X A60 цена
Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT X A60 цена
Gartraukis FABER IN-NOVA COMFORT X A60/2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
282.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber In-Nova Comfort X A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
282.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber In-Nova Comfort X A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
315.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT X A60/2 |
|
319.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
319.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber IN-NOVA COMFORT X A60, 570 m³/h, nerūdijantis plienas - Gartraukis Prekė-.. |
|
359.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
359.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Gartraukis FABER IN-NOVA COMFORT X A60/2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
282.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber In-Nova Comfort X A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
282.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber In-Nova Comfort X A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
282.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Faber IN-NOVA COMFORT 60 Inox montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.00 eur/mėn |
|
282.00 €
|
B магазин rde.lt |
Faber IN-NOVA COMFORT X A60 |
|
289.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
289.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
299.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT EG6 X A60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
299.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
299.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber In-Nova Comfort X A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
315.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber IN-NOVA COMFORT X A60/2 |
|
319.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
319.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber IN-NOVA COMFORT X A60, 570 m³/h, nerūdijantis plienas - Gartraukis Prekė-.. |
|
359.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
359.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 09:29
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612981775971 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 110.0439.937 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 79kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 270m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 540m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56-69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 32cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Показать больше | |





































