Gartraukis FABER EV8 X A52/2 цена
Gartraukis FABER EV8 X A52/2 цена
Gartraukis FABER INKA LUX SMART EV8 X A52/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
179.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis FABER INKA LUX SMART EV8 X A52/2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX SMART EV8 X52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
181.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber INCA LUX SMART EV8 X52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
179.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis FABER INKA LUX SMART EV8 X A52/2Nemokamas pristatymas |
|
179.00 €
|
B магазин bikuva.lt |
Gartraukis Faber INCA LUX SMART EV8 X52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
179.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
179.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis FABER INKA LUX SMART EV8 X A52/2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
179.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.90 eur/mėn |
|
179.00 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis FABER INKA LUX SMART EV8 X A52/2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX SMART EV8 X52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
181.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INCA LUX SMART EV8 X52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.9 € |
|
181.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Faber INKA LUX SMART EV8 X A52 |
|
233.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
233.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inca Lux Smart EV8 X52 000040077946 |
|
233.39 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
233.39 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 08:26
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985778688 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | inca lux smart ev8 x52 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 82kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 730m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 66db |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 330cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Показать больше | |
































