Gartraukis Faber HCS X A70 цена
Gartraukis Faber HCS X A70 цена
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS X A70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
144.76 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
144.76 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Faber INKA PLUS HCS X A70 |
|
166.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
166.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS X A70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
189.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
189.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Faber INKA PLUS HCS X A70/2 |
|
189.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
189.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gartraukis Faber Inka Plus HCS X A70Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
199.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 13:54
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 761298577281 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 305.0602.050 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 20.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 100lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 260m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 580m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Plotis | 70cm |
| Gylis | 28.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |

























