Gartraukis Faber HC X A52 цена
Gartraukis Faber HC X A52 цена
Įmontuojamas gartraukis Faber INKA SMART HC X A52, 390 m³/h Prekė - 305.0599.307.. |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HC X A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
131.22 €*
|
B магазин senukai.lt |
Faber Inka Plus HC X A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.0 € |
|
131.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Faber INKA SMART HC X A52 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.82 eur/mėn больше |
|
106.90 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
106.90 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber INKA SMART HC X A52, 305.0599.307больше |
|
109.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber INKA SMART HC X A52, 390 m³/h Prekė - 305.0599.307.. |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HC X A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
131.22 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Faber Inka Plus HC X A52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
131.22 €*
|
B магазин senukai.lt |
Faber Inka Plus HC X A52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.0 € |
|
131.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Faber INKA PLUS HC X A52 |
|
131.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
131.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber HOOD INKA PLUS HC X A52 |
|
132.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
132.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:51
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985612326 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 7612985764247 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 44.7kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 13lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 180m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.4cm |
| Plotis | 70.2cm |
| Gylis | 28.4cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 4.4kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |



























