Gartraukis Faber Flexa W 60 цена
Gartraukis Faber Flexa W 60 цена
Įmontuojamas gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € больше |
|
99.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
99.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber FLEXA NG HIP W A60, 420 m³/h, baltas Prekė - 315.0.. |
|
99.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Faber Flexa NG HIP W A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
101.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60 |
|
80.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
80.99 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Faber Flexa NG HIP W A60 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.15 eur/mėn больше |
|
90.92 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
90.92 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
90.92 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
90.92 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € больше |
|
92.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
92.03 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60больше |
|
92.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
92.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Faber FLEXA NG HIP W A60больше |
|
97.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
97.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
99.99 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
99.99 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber Flexa NG GLASS W A60, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € больше |
|
99.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
99.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Faber FLEXA NG HIP W A60, 420 m³/h, baltas Prekė - 315.0.. |
|
99.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Faber Flexa NG HIP W A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
101.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 17:40
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8015139017098 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 88kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 57 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 420m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.63w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 175cm |
| Plotis | 65.7cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | elektroninis, mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 175 x 600 x 280mm |
| Savybės | led apšvietimas |
| Показать больше | |


























