Gartraukis Faber 741 BASE цена
Gartraukis Faber 741 BASE цена
Gartraukis Faber 741 Base W A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.49 € |
|
57.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber 741 BASE BK A60, 295 m³/h, juodas Prekė - 300.0557.497больше |
|
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Faber 741 BASE W A60больше |
|
57.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
57.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber 741 Base W A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.49 € |
|
57.84 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis FABER HOOD CAPPA 741 BASE W A60 FB EXP |
|
57.85 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
57.85 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber GARŲ RINKTUVAS 741 BASE X A60 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
63.59 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Faber 741 BASE BK A60, 295 m³/h, juodas Prekė - 300.0557.497больше |
|
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
69.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 13:14
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985612067 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 200m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.5cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Показать больше | |

























