Esperanza EGH450 цена
Esperanza EGH450 цена
Ausinės Esperanza EGH450 |
|
13.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Avanger EGH450, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.69 € |
|
13.43 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Avanger EGH450, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.69 € |
|
13.43 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 17:38
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299943397 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 400g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |



























