Esperanza EGH350G цена
Esperanza EGH350G цена
Žaidimų ausinės Esperanza Cobra EGH350G, 2x 3.5mm, Juoda-žalia |
|
10.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza EGH350G BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.76 € |
|
11.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH350, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.49 € |
|
13.69 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH350, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.49 € |
|
13.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299922125 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 50db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |
































