Esperanza EGH300 цена
Esperanza EGH300 цена
Žaidimų ausinės Esperanza Condor EGH300G, Žaliosбольше |
|
10.77 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
10.77 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės Esperanza EGH300 Condor, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.09 € больше |
|
11.13 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Esperanza EGH300 Condor, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.09 € больше |
|
11.13 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299922385 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Jautrumas | 58db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | garsumo valdymas ant laido; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas |
| Jautrumas (dB/mW) | 105 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 442.5g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |


































