Electrolux EEG63400L цена
Electrolux EEG63400L цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
439.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indaplovė ELECTROLUX EEG63400LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indaplovė Electrolux EEG63400LTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
515.09 €
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
431.97 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
431.97 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEG63400L |
|
431.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
431.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX EEG63400L IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
433.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
433.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400L | EEG63400L | 7333394045467 |
|
434.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400LYra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
439.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
439.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Electrolux EEG63400L įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.07 eur/mėn |
|
440.69 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400L |
|
459.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
459.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEG63400L |
|
465.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
465.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEG63400LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEG63400LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
499.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
499.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEG63400LTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
515.09 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 13:57
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7333394045467 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.59kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | b |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 2min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Показать больше | |



































