Indaplovė Electrolux EEA727200L цена
Indaplovė Electrolux EEA727200L цена
„Electrolux EEA727200L“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 13 vietų komplektų |
|
397.37 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 17:17
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543697434 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | eea727200l |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.82kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2775l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | 1950w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos, integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 2vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 2vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | eco |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |































