Indaplovė Electrolux EEA17200L цена
Indaplovė Electrolux EEA17200L цена
Electrolux EEA17200LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394.0 € |
|
353.51 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indaplovė ELECTROLUX EEA17200LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
360.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Electrolux EEA17200L dishwasher Fully built-in 13 place settings E | EEA17200L |.. |
|
314.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Įmontuojama Indaplovė - Electrolux EEA17200L, 13 Indų Vietų. |
|
353.13 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
353.13 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Electrolux EEA17200LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 394.0 € |
|
353.51 €*
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux EEA17200L dishwasher Fully built-in 13 place settings A++ |
|
359.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
359.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indaplovė ELECTROLUX EEA17200LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
360.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
ELECTOLUX EEA17200L IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
362.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
362.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Electrolux EEA17200L dishwasher Fully built-in 13 place settings E |
|
389.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
389.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux EEA17200L indaplovė Pilnai įmontuojama, skirta 13 indų rinkinių E |
|
395.85 €
|
B магазин vitalimax.lt |
įmontuojama Indaplovė Electrolux Eea17200l |
|
497.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
497.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 18:40
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543761777 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | -db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |


































