Kavos aparatas Electrolux EBC85X цена
Kavos aparatas Electrolux EBC85X цена
Electrolux 900 Series EBC85X įmontuojamas kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
1555.00 €
|
B магазин kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Electrolux EBC85X Pilnai Automatinis Built-in Coffee |
|
1564.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1564.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux 900 Series, nerūdijantis plienas - įmontuojamas kavos aparatas |
|
1799.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Electrolux 900 Series EBC85X įmontuojamas kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
1555.00 €
|
B магазин kavosdraugas.lt |
Electrolux EBC85X montuojamoji kavavirė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 260.83 eur/mėn |
|
1564.97 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
1564.97 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Kavos aparatas Electrolux EBC85X Pilnai Automatinis Built-in Coffee |
|
1564.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1564.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas ELECTROLUX EBC85XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1598.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1598.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kavos virimo aparatas ELECTROLUX EBC85X |
|
1647.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1647.73 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas ELECTROLUX EBC85XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1678.19 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1678.19 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Electrolux 900 Series, nerūdijantis plienas - įmontuojamas kavos aparatas |
|
1799.00 €
|
B магазин elesen.lt |
ELECTROLUX EBC85X |
|
1870.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1870.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 7332543818808 |
| Kavos aparato tipas | Įmontuojamas kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 20kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, latte machiatto, americano, latte |
| Vandens talpa | 2.5l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 350g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | nerūdijančio plieno danga su apsauga nuo pirštų antspaudų; komplekte terminis pieno indas |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |
































