Kavos aparatas Electrolux EBC85H цена
Kavos aparatas Electrolux EBC85H цена
Kavos aparatas Electrolux EBC85H |
|
1690.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1690.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Electrolux EBC85HTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1799.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux Pure Black, juodas - Įmontuojamas kavos aparatas Prekė - EBC85H |
|
1799.00 €
62-64 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 62-64 раб. дн. |
1799.00 €
62-64 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 62-64 раб. дн. |
Electrolux EBC85H montuojamoji kavavirė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 164.58 eur/mėn |
|
1645.80 €
|
B магазин rde.lt |
Montuojamas kavos aparatas Electrolux EBC85HPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1645.80 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1645.80 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Kavos virimo aparatas ELECTROLUX EBC85H |
|
1656.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1656.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kavos aparatas Electrolux EBC85H |
|
1690.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1690.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Montuojamas kavos aparatas Electrolux EBC85HIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1799.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1799.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Electrolux EBC85HTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1799.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Electrolux Pure Black, juodas - Įmontuojamas kavos aparatas Prekė - EBC85H |
|
1799.00 €
62-64 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 62-64 раб. дн. |
1799.00 €
62-64 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 62-64 раб. дн. |
ELECTROLUX EBC85H |
|
1870.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1870.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 08:05
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 7333394008158 |
| Kavos aparato tipas | Įmontuojamas kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1350w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 45cm |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, americano, latte |
| Vandens talpa | 2.5l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 350g |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikas / nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |































