Electrolux E7HS1-6OW цена
Electrolux E7HS1-6OW цена
Lygintuvas ELECTROLUX E7HS1-6OWKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
59.49 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Drabužių garintuvas Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW, 1600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
59.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Drabužių garintuvas Electrolux E7HS1-6OWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
56.16 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
56.16 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Drabužių garintuvas Electrolux E7HS1-6OWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
58.97 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
58.97 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Lygintuvas ELECTROLUX E7HS1-6OWKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109 € |
|
59.49 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Drabužių garintuvas Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW, 1600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
59.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Drabužių garintuvas Electrolux Refine 700 E7HS1-6OW, 1600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
59.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:13
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Отпариватели для одежды |
| Продукт код | 733254372575 |
| Gamintojo kodas | e7hs1-6ow |
| Tipas | drabužių garintuvas |
| Galia | 1600w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 0 - 24g/min. |
| Garų smūgis | 240g/min. |
| Lygintuvo padas | keramika |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Vandens talpa | 1000ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | -m |
| Kita informacija | pašalina iki 99,99% bakterijų; 2 garų režimai; galima garinti ant pakabos |
| Kaitinimo laikas | 35min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Savybės | vertikalus garinimas |
| Показать больше | |
































