Šaldytuvas Electrolux E6MNCE19S цена
Šaldytuvas Electrolux E6MNCE19S цена
ELECTROLUX E6MNCE19S Šaldytuvas+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
679.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
679.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas ELECTROLUX E6MNCE19STurime parduotuvėje, taikome nuolaidą больше |
|
679.00 €
|
B магазин buitex.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-20 12:01
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 7333394079462 |
| Gamintojo kodas | e6mnce19s |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 215kwh |
| Bendra talpa | 269l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 62l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.6cm |
| Aukštis | 188.4cm |
| Gylis | 54.9cm |
| Svoris | 60kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |





























